Esenyurt Web Tasarım

Web siteleri, günümüzde işletmeler için en önemli kurumsal kimlik araçlarının başında yer alır. Buna karşılık web tasarımı uygulamalarının da işletmelerin kurumsal kimliklerine pozitif etki sunması için özenle tasarlanmaları gerekir. Biz Pozitif Ekip olarak, bu ihtiyacın bilincindeyiz ve müşterilerimizin en doğru sonuçlara ulaşmaları için web geliştirme desteği sunuyoruz. Dijital kurumsal kimliğin web tasarım süreçlerinde en doğru şekilde yapılması için gerekli bileşenleri seçiyor ve müşterilerimiz için modern ilkelere uygun şekilde kullanıyoruz. İstanbul’un tamamında ve Esenyurt gibi lokal konumlarda fiziksel görüşme yolu ile müşterilerimizin taleplerini alıyor, bunun yanında yurdun geneline uzaktan iş üretebiliyoruz.

Pozitif Ekip, web tasarımı işlemlerinde hangi lokasyon olduğu fark etmeksizin ve işletme boyutuna bakmadan nitelik özelinde geliştirme yapar. Biz işimizin öncelikle faydalı sonuçlara ulaşmasını ister ve maddi getirisinin, faydalılık ölçeğinde olmasını isteriz. Esenyurt ve çevre ilçelerinden bizimle iletişime geçen müşterilerimizle fiziksel kontak kurabilmenin avantajı ile bu bölgelerde birebir görüşebiliyoruz. Ancak elbette çağımız iletişim teknolojileri bizi dünyanın herhangi bir yeri ile iletişim kurabilir hale getirdiğinden, herhangi bir lokasyondaki müşterimiz ile online olarak da kolaylıkla kontak kurabiliyor ve hizmet sunabiliyoruz.

Önceliğimiz sizsiniz. Biz, sürüm odaklı değil kalite odaklı web tasarımı hizmetleri veriyoruz. Bu kapsamda, Esenyurt veya bir başka lokasyon fark etmeksizin her bölgedeki müşterimizin, referanslarımız içerisinde göz kamaştırması için çaba sarf ediyoruz.

Web görünürlüğünüzü arttırın

Pozitif Ekip, ismini süreçlerde gösterdiği yaklaşımdan alır. Biz müşterilerimizin hangi maksatla site sahibi olmaları fark etmeksizin, web görünürlüklerinin en üst seviyede olmasını sağlarız. Mevcut web protokollerine göre; arama motoru görünürlüğünün en önemli unsur olduğunun bilinci ile web tasarımı yaptığımız sitelerin SEO uyumlu olmalarını sağlarız.

Kurduğumuz yazılımların, en sorunsuz şekilde çalışması ve kullanıcıların sitenin deneyim seviyesinden memnun kalması bizim önceliğimizdir. Zira Google, kullanıcı deneyimi ve sitelerin teknik olarak sorunsuz çalışmasını öncelikle dikkate alır ve siteleri buna göre arama sonuçlarında listeler. Bu kurallara uygun şekilde, sizin için geliştirme gereksinimlerini uygun şekilde yaparız.

Dikkat Çekin

Esenyurt ve diğer tüm lokasyonlara sunduğumuz web tasarım hizmetlerimiz kapsamında, sizlere görsel nitelikleri gelişmiş siteler inşa ederiz. Yazılım özelliklerinin yanında, kullanıcı deneyimini ve yükleme hızını bozmayan görsellik koşullarını temin ederiz. Kullanıcıların sitenize girdiklerinde gözlerini yormayan web bir web sitesine erişmesi ve sorunsuz bir şekilde gezinmesi için tüm grafik geliştirmeleri yaparız. Ayrıca bölgesel lokalizasyon desteği ile bulunduğunuz il ve/veya ilçede popüler hale gelmeniz için gerekli geliştirmeleri de yaparız.

Google algoritma güncellemelerinin öngördüğü şartlarda, görsel ve içerik bakımından nitelikli geliştirmeleri sizler için yapıyoruz. Sizinle sürekli kontak halinde kalarak, web sitenizin tam istediğiniz görselliğe sahip olmasını sağlıyoruz. Bunun için sizden gelen taleplerin, algoritma uyumluluğunu test edip, avantaj ve dezavantajlarını analiz ederek, doğru sonuçlara ulaşmaya çalışıyoruz.

Kullanıcı deneyimi yüksek, içerik bakımından güçlü ve teknik altyapısı yeterli web sitelerinin geliştirilmesi için bize ulaşın. Sizin için CMS (Content Management System) alt yapılı web siteleri (WordPress vb.) veya özel kaynak kodlu siteler inşa edebiliriz. Müşterileriniz veya kullanıcılarınız nezdinde güvenilir bir imaj edinmek için, kartvizitiniz veya işletme tabelanız kadar kıymetli bu geliştirmelere, markanız bizim markamızmış gibi özen gösteriyoruz. Sizin için dijital pazarlama araçlarını da kullanabiliyor ve örneği dilerseniz, sitenizin SEO uyumlu hale getirilmesi için teknik ve içerik bakımından geliştirmeler sunuyoruz.

Uygun Maliyetleri Arayın

Uygun maliyet ile ucuz web tasarımı aynı şey değildir. Açıkça ifade etmek gerekirse, “ucuz” kavram olarak meteliksizliği ifade eder ki, bir web sitesinin geliştirilmesinde ucuzluk, bütün maliyetin çöpe gitmesi anlamına dahi gelebilir. Bu nedenle ucuz işler yerine, uygun maliyetli nitelikli işleri seçmenizi öneriyoruz. Biz kurumsal çizgide başarılı sonuçları elde edebilmeniz için kendi maliyetlerimizden ödün vermiyor ve mümkün olan en uygun fiyatlı web sitesi tasarımı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda bizim ürün ve hizmetlerimizi seçerek, müşterileriniz nezdinde güven veren ve ilgi çeken sitelere sahip olabiliyorsunuz.

Nasıl Yapıyoruz?

Web tasarımı hizmetlerimiz aşağıdaki aşamaları takip eder.

Ön görüşme: Sizinle görüşüp taleplerinizi alır ve bütçe kapsamında neler yapabileceğimizi değerlendiririz.

Projelendirme: Ön görüşmeden vardığımız mutabakat kapsamında detaylı değerlendirme yaparak, sitenizin planını oluştururuz.

Yazılım Seçimi: Sitenizin hangi kaynak kodlarla hazırlanacağına karar veririz.

Görsel tasarım ve Test: Sitenizin ilgili yazılım üzerinde test görüntüsünü oluşturur onayınıza sunarız.

İçerik geliştirme: Eğer site içeriğinizi bizden talep etmişseniz, SEO uyumlu içeriklerle sitenizi tam anlamıyla SEO uyumlu web sitesi haline getiririz.

Yayın: Sitenize yayına açar ve deneyiminize sunarız.

Pozitif ekip hizmetlerinden faydalanmak için şimdi bize ulaşabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Web tasarım ihtiyaçlarınıza uygun desteği sunmak üzere Esenyurt ve İstanbul’un diğer her noktasının yanı sıra, tüm Türkiye ve hatta dünyada hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir